Koszyk (pusty)
playwood białystok

Box ślubny 6

60 zł

Box ślubny to zabawna forma pudełka zamykanego na metalowy zatrzask, które z można ofiarować parze młodej w alternatywie do bukietu kwiatów, wina czy jako dodatek do prezentu ślubnego. Na wieczku pudełka jest wygrawerowana para młoda i imiona. Można to zastąpić innym wzorem. Prosze przejrzeć galerię i napisać jaki wzór:)

1- uśmiechnięta młoda para

2- game over

3- motyw kwiatów i gołębie( może być bez gołębi)

4- wianek

5- wianek i ptasiorki

6- łąka

7- galęzie

8- koronka

W srodku serduszko- karteczka przyklejana na taśmę montażową, którą można później odleić. Na serduszku znajdują się życzenia- prosze wybrać jedno z serc ( od 1-5 numer ) i napisać jaki ma być podpis( od kogo życzenia)

 Pudełko może śmiało być później spożytkowane jako pudełko na herbatę w kuchni.

W środku pudełka znajduje się sześć tabliczek: „ na szczeście”, „ na osłodę”,  „niech się rozmnażają”, na zimne wieczory”, „na przyszłość”, „na ból głowy”. Można zamówić inne napisy.

Wymiary pudełka: 22 /16,5 /8 cm

Wymiary przegrodki w środku: 6,5 cm/7 cm

Zdjęcia

playwood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystok

Kategoria: prezenty
wersja: mobilna normalna