Koszyk (pusty)

WSPÓŁPRACA

Chętnie podejmujemy współpracę reklamową z firmami, blogami związanymi z naszą działalnością czyli m.in wystrojem wnętrz, zabawkami i gadżetami dla dzieci, fotografia itp. Zapytania ofertowe prosze wysyłać mailowo lub poprzez fanpage.

Nie zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży rękodzieła. Wszystkie produkty w naszym sklepie są naszym wytworem lub osób u nas zatrudnionych.

W związku z naszym kilkuletnim doświadczeniem( 2010-2015) w prowadzeniu szkoleń, warsztatów z rękodzieła artystycznego w całej Polsce, chętnie nawiążemy współpracę szkoleniową z Placówkami Oświatowymi, Kulturalnymi i innymi Firmami zajmującymi się organizacją imprez z wykorzystaniem rękodzieła.

Jesteśmy arteterapeutami,  instruktorami rękodzieła, trenerami, mamy uprawnienia do prowadzenia szkoleń i warsztatów z różnych technik handmade i rękodzieła artystycznego, związanego z drewnem i nie tylko, m.in. decoupage, wiklina papierowa, powerpol, masy plastyczne, projektowanie biżuterii i inne.  Warszaty prowadzimy we wszystkich grupach wiekowych. Do każdej grupy dostosowujemy indywidualny tok pracy oraz poziom trudności. 

Oferujemy też warsztaty dla osób niepełnosprawnych, wymagających specjalistycznego podejścia.
Prowadzimy zajęcia do grup zorganizowanych jak i osób indywidyualnych.( m.in arteterapia)

Ekipa szkoleniowa:

Wioleta Kulikowska- Płońska-  coach, instruktor rękodzieła, pedagog, arteterapeuta, asystent osoby niepełnosprawnej  
Agnieszka Kiercul- instruktor rękodzieła, pedagog, arteterapeuta, grafik komputerowy
 
Zapytania ofertowe prosimy kierować na adres: kontakt@plaaywood.com
 
Poniżej galeria przykładowych zdjęć z naszych szkoleń:
playwood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystokplaywood białystok
wersja: mobilna normalna